locuri de munca iasi

Expired

Agent vanzari D2D

Posted on
13 August 2018
( 1140 days ago )
Views
217
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Part time

PARTENER ENEL ENERGIE ANGAJEAZA AGENTI VANZARI

Candidatul ideal

Atitudinea face diferenta!
Persoana ambitioasa, motivata, orientata catre client si rezultate;
Disponibila pentru activitatea pe teren;
Capabila sa transforme problemele in solutii, proactiva si flexibila;
Dornica sa faca parte dintr-o echipa in plina dezvoltare;
Experienta anterioara in vanzari poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie!

Descrierea jobului

Promoveaza si vinde contracte de energie electrica, gaze naturale si servicii cu valoare adaugata persoanelor fizice;
Promoveaza si mentine o imagine buna a Companiei;
Indeplineste si depaseste target-ele de vanzari alocate;
Identifica si propune noi posibilitati de crestere a portofoliului de clienti;
Acuratete in completarea documentelor si rapoartelor;

Descrierea companiei

Compania, este partenerul regional ENEL ENERGIE, furnizor de energie electrica, gaze naturale si servicii adiacente acestui domeniu. Ca urmare a procesului de extindere, ne dorim dezvoltarea echipelor de vanzari in judetele Iasi, Botosani, Buzau, Galati, Neamt si Vrancea.

Ce oferim:

Compania ofera salariu fix garantat, bonusuri lunare si trimestriale neplafonate, relationate cu performantele individuale;
Venituri financiare mult peste medie;
Asigurare medicala atat pentru angajat cat si pentru un membru al familiei;
Contract de munca full-time;
Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou, de viitor si foarte bine platit;
Oportunitati reale de dezvoltare profesionala.

ASTEPTAM CV-UL TAU AICI: office@partenerenel.ro