locuri de munca iasi

Expired

Angajez Contabila

Posted on
18 May 2019
( 552 days ago )
Views
193
Sold by
anda anda 5
1 reviews
699 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

Cautam un candidat organizat si responsabil, autonom, cu capacitate de adaptare, cu foarte multa atentie la detalii si la acuratetea datelor avand placerea de a lucra cu cifrele si de a gestiona diverse situatii financiare.

Conditii de aplicare:
• Studii economice de specialitate sau experienta pe o pozitie similara de cel putin 1 an;
• Limba engleza (nivel conversational si scris mediu- avantaj);
• Cunoastinte operare MsOffice
• Bune cunostinte de legislatie contabila si fiscala.

Descrierea jobului:
• Inregistrarea facturilor si a deconturilor de cheltuieli;
• Inregistrarea incasarilor si platilor conform extrasului de cont
• Indeplinirea diverselor sarcini primite de la managementul firmei;
• Operatiuni specifice de inchidere de luna;
• Intocmirea balantei si a registrului jurnal
• Intocmire declaratii lunare

Beneficii:

• Mediu de lucru placut, dynamic;
• Salariu motivant;