Videochat Iasi

Acum poti lucra ca model de videochat de la tine de acasa sau direct in studio!
VixenStudio se ocupa de toate cele necesare – plata la zi, contract, training, etc. programul de lucru il alegi tu!
Contacteaza-ne acum -> angajari videochat!

Expired

Area Sales Supervisor – Iasi

price
500 €
Views
Negociabil
Posted on
5 January 2019
( 132 days ago )
Sold by
Monica Monica 0
0 reviews
4 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip
Cereale - Furaje - Fan
Oferit de
Firma

Antal International – companie de recrutare si selectie de personal (www.antal.com) – biroul din Iasi, recruteaza pentru clientul sau, companie cu activitate in domeniul agribusiness – lider regional, urmatoarea pozitie:

• AREA SALES SUPERVISOR – Iasi

Candidatii potriviti pentru aceasta oportunitate de cariera indeplinesc urmatoarele criterii:
• Experienta de lucru cu producatorii agricoli si comerciantii de cereale din zona alocata, sustinuta de rezultate
• Buna cunoastere a comertului cu ingrasaminte chimice
• Atitudine proactiva, abilitati de negociere, flexibilitate
• Experienta in negocierea contractelor specifice mediului de agribusiness
• Relatie excelenta cu producatorii agricoli
• Orientare spre rezultate, dorinta de evolutie, perseverenta
• Domiciliul stabil in judetul alocat job-ului: Iasi
• Permis conducere cat. B

Responsabilitatile principale:
• Contactarea producatorilor si a comerciantilor de cereale din zona alocata
• Initierea contractelor, negocierea preturilor si a conditiilor comerciale
• Respectarea politicilor de achizitii ale companiei
• Urmarirea executiei si concilierea problemelor
• Promovarea companiei in zona de activitate arondata

Beneficii:
• Salariu motivant + comision corelat direct cu performanta realizata
• Mediu de lucru stimulativ, care promoveaza evolutia profesionala
• Angajator de top – companie cu un istoric solid, de succes, in plina dezvoltare