locuri de munca iasi

Expired

Asistent Vanzari

Posted on
4 May 2018
( 1076 days ago )
Views
134
Sold by
anda anda 5
1 reviews
699 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

Esti pasionat de domeniul fashion si iti doresti o cariera in domeniu? Ai simt estetic si vrei sa lucrezi alaturi de o echipa tanara ? Atunci esti persoana pe care ne-o dorim !

Locatie: Palas Mall Iasi
Program flexibil: 8h in schimburi

Candidatul ideal

– Studii medii sau superioare
– Persoana organizata, cu simt estetic dezvoltat
– Abilitati foarte bune de comunicare
– Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
– Persoana organizata capabila sa gestioneze un volum mare de clienti.
– Persoana cu simt de raspundere si initiativa
– Fire sociabila, serioasa

Descrierea jobului

– Inregistrare comenzilor de vanzare primite de la clienti
– Verificare preturi agreate si disponibilitatea stocului;
– Receptionarea marfii si aranjarea acesteia intr-o maniera estetic placuta