locuri de munca iasi

Expired

Edenland Parc angajeaza urgent Contabil/Econimist (Balotesti)

Posted on
18 May 2019
( 609 days ago )
Views
189
Sold by
anda anda 5
1 reviews
699 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

Candidatul ideal

1. Cunoştinţe solide de contabilitate, operare pe calculator;
2. Absolvent al unei facultăți de profil finanțe – contabilitate;
3. Cunoştinţe bune a legislaţiei contabile si fiscale;
4. Cunoştinţe cu programul de contabilitate SAGA si MSOffice (Word, Excel);
5. Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate si flexibilitate;

Descrierea jobului

Responsabilităţi si atributii:
– Operează la înregistrarea documentelor primare de contabilitate;
– Întocmeşte situaţiile financiare (bilantul/balanta de verificare);
– Înregistreaza, supervizează, deruleaza si autorizeaza tranzacţiile realizate la punctele de lucru ale societăţii;
– Întocmeşte rapoartele specifice managementului companiei;
– Participa la realizarea procedurilor de lucru specific domeniului de activitate.

Beneficii:

– Salariu competitiv;
– Oportunităţi de promovare în cadrul companiilor din grup;
– Nu presupune deplasări în tara;
– Mediu de lucru modern, profesionist.