Inchide

Acum poti lucra ca model de videochat de la tine de acasa sau direct in studio!
VixenStudio se ocupa de toate cele necesare – plata la zi, contract, training, etc. programul de lucru il alegi tu!
Contacteaza-ne acum -> angajari videochat!

Grafician angajare/colaborare

Postat la
3 Ianuarie 2019
( 48 zile in urma )
Afisari
130
Utilizator
Mihaela Ipate Mihaela Ipate 5
1 reviews
533 anunturi
Pe site din Decembrie 2017
Afisare telefon
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

Recrutam grafician-senior pentru angajare/colaborare cu o companie de renume international cu sediul in judetul Suceava (in apropiere de Gura Humorului).
Responsabilitati: realizarea / prelucrarea grafica a diverselor materiale pentru clienti;
Cerinte:
– Cunostinte mediu – avansate de : Corel Draw, Adobe After Effects, 3D Studio Max, Autodesk Inventor
– Cunostinte avansate de proiectare si grafica
Creativitate, imaginatie, atentie la detalii;
Se ofera salariu atractiv+bonuri de masa si decont transport;
Program flexibil de luni pana vineri.
Candidatii interesati sunt rugati sa ne trimita cv-ul sau sa ne sune la numarul atasat.

Cauti un loc de munca bine platit?  VixenStudio angajeaza femei pentru a fi modele de videochat non-adult!

Plata la zi, contract, training, etc. programul de lucru il alegi tu!
Contacteaza-ne acum ( videochat iasi ).