locuri de munca iasi

Expired

Manipulanti logistica

Posted on
11 May 2018
( 619 days ago )
Views
107
Sold by
anda anda 5
1 reviews
699 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

CERINTE:
– persoane serioase, mature, harnice;
– varsta intre 25 – 45 de ani;
– fara cazier si vicii;
– permisul de conducere – constituie un avantaj;
– sunt avantajate persoanele care au o specializare (diploma) – lacatus mecanic, electrician, constructor, motostivuitorist etc;
– disponibilitate pentru efort prelungit (munca fizica), lucru peste program (ore suplimentare platite), deplasari (cheltuieli suportate de companie);

RESPONSABILITATI SI SARCINI:

Activitatea se imparte in 2 zone:

Zona 1 – Depozit ( aproximativ 60% din timp, in functie de luna calendaristica)
– curatare materiale logistice;
– inventariere, depozitare materiale logistice;
– intretinerea parcului logistic;

Zona 2 – Evenimente (aproximativ 40% din timp, in functie de luna calendaristica)
– asigura logistica pentru diverse evenimente (incarcare la depozit, descarcare la locatia evenimentului);
– manipularea materialelor logistice la locatia evenimentului (constructia de corturi pentru evenimente, constructia de standuri expozitionale, diverse constructii temporare);

BENEFICII:
– contract individual de munca, la care sunt platite toate impozitele;
– salarizare – in functie de specializare, experienta, munca depusa;
– ore suplimentare platite;
– concediu de odihna – vara si iarna;
– deplasari in tara suportate integral de companie (transport, cazare, diurne);
– bonusuri in functie de realizarea sarcinilor din evenimente;

GRILA DE SALARIZARE:
– 1167 lei net + bonuri de masa (200 lei – luna intreaga);
– zilele in care se desfasoara evenimente sunt bonusate;
– orele suplimentare platite;
– pentru experienta si calificare se acorda sporuri lunare;