Expired

Sofer TIR pe comunitate Geel – Belgia / 2200 EURO NET

Posted on
1 June 2016
( 561 days ago )
Views
348
Sold by
TopAnunt TopAnunt 0
0 reviews
26 ads online
Member since March 2016
Show phone number
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

Job Description:
– Experienta: Sofer TIR – 36 luni(3 ani)
– Permis de conducere: C, E
– Contractul ofera 3 luni lucratoare si o luna in tara. Sau 6 luni lucratoare si 2 luni in tara.
– Se lucreaza pe timp de noapte pentru distributie in Belgia.
– Limbi straine necesare: Engleza – Mediu sau Franceza – Mediu
– Salariu brut: 3000 – 3500 € pe luna.
– Salariul in tara: 200 € + asigurare sociala.
– Programul de lucru: 10:00 – 22:00 pe timp de noapte.
– Ore de lucru garantate pe saptamana 55.
– Cazare: Inclusa, apartament comun aproape de sediu.
– Perioada de proba: 1 luna (1-2 saptamani de training.

Soferul va fi instruit pentru a intelege sistemul de operare, documentele, procedurile de evaluare din zonele de livrare, descarcarea si încarcarea

camioanelor.

– Plata: Transfer bancar sau cash. Exista posibilitatea de a deschide un cont bancar in Belgia. Plata se efectueaza in prima zi a urmatoarei luni de lucru.
– Ore suplimentare: Peste 55 de ore, angajatul va fi platit 8,5 € net peste cele 55 ore pe saptamana.
– Se va semna un contract de colaborare intre candidat si companie.
– Transportul in Belgia este asigurat de companie.
– Conducatorul auto va fi inregistrat ca sofer cu sediul in Belgia.
– Asigurare: inclusa

Responsabilitati:
– Verificarea cantitatilor incarcate de fructe si legume in camion. Incarcarea se va efectua de catre operatorii DC.
– Livrarea catre magazine.
– Verificarea marfii livrate si semnarea pe documentul de transport.
– Se pot efectua intre 7 pana 15 opriri pe noapte, între 200 ?i 350 km de condus.
– Locul de livrare: fiecare magazin se afla intr-o zona securizata.
– Loca?iile de livrare sunt controlate cu camera, uneori, livrarea se efectueaza în magazin.
Trimiteti CV la [email protected]
Plecarea este vineri 3 iunie 2016.

ShareShare on Facebook0Share on Google+0