locuri de munca iasi

Expired

Supervisor

Posted on
25 April 2018
( 997 days ago )
Views
142
Sold by
anda anda 5
1 reviews
699 anunturi online
Membru din January 2018
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

andidatul ideal
– absolvent de studii superioare;
– minim 1 an experienta in coordonarea unei echipe;
– dornic de afirmare;
– cu reale abilități de comunicare, prezentare și relaționare interumană;
– capabil sa coordoneze activitatea colectivului;
– gestiune corectă a timpului;
– respectarea termenelor de lucru;
– serios și dornic de a lucra în echipă, într-un mediu plăcut.

Descrierea jobului
– coordoneaza activitatea comerciala a punctelor de lucru din subordine;
– supraveghează și coordonează activitatea angajaților aflati in subordinea sa;
– urmarește îndeplinirea strictă a responsabilităților fiecarui angajat aflat în subordinea sa;
– anticipeaza nevoile clientului prin evaluarea constanta a mediului concurential si a satisfactiei clientilor;
– recruteaza si instruieste personalul din subordine;
– pune la dispozitia personalului materialele necesare derularii activitatii in bune conditii;

BENEFICII:
– pachet salarial competitiv;
– program de integrare într-o echipă tanară și dinamică;
– acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța în fiecare zi și îți vei dezvolta cariera;
– autoturism.

Descrierea companiei
Moo, companie națională, specializată în domeniul Bakery, Café și Gelato, deținătoarea unui lanț de cafenele și gelaterii premium la nivel național.