locuri de munca iasi

Expired

TEHNICIAN SERVICE-EXECUTIE

Posted on
23 April 2018
( 881 days ago )
Views
122
No pictures
Tip anunt
Oferta
Tip job
Full time

CERINTE

• Studii tehnice medii sau calificare tehnica;
• Experienta anterioara privind executia, service-ul si mententanta instalatiilor hidraulice si pneumatice,
• Experienta anterioara in service/mentenanta pompe, cilindri hidraulici, etc.;
• Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
• Seriozitate, meticulozitate, corectitudine, disciplina in munca, dispus la program prelungit;
• Aptitudini pentru lucrul in echipa;
• Atentie la detalii, ordonat, organizat;
• Nivel mediu operare PC;
• Nivel mediu (conversational) cunostinte lb engleza
• Disponibilitate pentru deplasari si delegatii;
• Disponibilitate de a-si insusi cunostinte tehnice noi; pasionat de domeniu tehnic
• Permis de conducere cat. B.

RESPONSABILITATI

• executa reparatii de pompe, cilindri si echipamente pentru automatizari hidraulice si pneumatice;
• executa instalatii pentru automatizari hidraulice si pneumatice
• asigura consultanta tehnica si service clientilor;

OFERTA

• Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Program de lucru flexibil;
• Mediu de munca dinamic si posibilitate de dezvoltare profesionala.
• Abonament medical
• Training si oportunitati de dezvoltare a carierei;

Transmiteti CV la adresa office@progressfluid.ro
Programari la interviu: 0314 326 326
VA RUGAM APLICATI DUPA CE ANALIZATI CU ATENTIE CERINTELE POSTULUI!!
Pentru detalii accesati sait-ul oficial